Продавець "АРХІТЕК 2006" розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
15 відгуків

АРХІТЕК 2006

+380504123279
МТС
+380973606506
Київстар

Отримання будівельного паспорта індивідуального будинку

Отримання будівельного паспорта індивідуального будинку

Будівельний паспорт визначає комплекс містобудівних та архітектурних вимог до розміщення і будівництва індивідуального(садибного) житлового будинку, садового, дачного будинку.

На початку погодження будівництва будинку, котеджу... необхідно отримати будівельний паспорт забудови земельної ділянки або містобудівні умови та обмеження земельної ділянки в залежності від площі та поверховості.

 

 

Будівельний паспорт отримується за умови, що будинок не вище двох поверхів (без урахування мансардного) з площею до 300 квадратних метрів, господарських будівель, споруд, гаражів, елементів інженерного захисту та благоустрою на земельній ділянці.

Для отримання будівельного паспорта замовник звертається до відповідного уповноваженого органу містобудування та архітектури (структурного підрозділу районної державної адміністрації, виконавчого комітету міської ради) із заявою наведеної форми, до якої додаються*:

  1. засвідчена у встановлено порядку копія документа, що засвідчує право власності чи користування земельною ділянкою або договір суперфіцію (під терміном «засвідчена в який встановлено порядком» мається на увазі або нотаріальне посвідчення документа або посвідчення документа керівником підприємства, установи, організації, що надає такий документ);
  2. засвідчена у встановлено порядку згода співвласників земельної ділянки (житлового будинку) на забудову (у разі необхідності) (зазначенні вимоги застосовуються у випадках, коли наміри забудови мають не всі співвласники земельної ділянки або домоволодіння. Крім того, зазначена норма, у вигляді договору суперфіцію, має бути задіяна у разі передачі права на забудову іншій особі, що не є власником земельної ділянки);
  3. проектна документація або ескізні наміри забудови (виконується у графічній та текстовій формі і містить інформацію щодо місця розташування будівель та споруд на земельній ділянці, відстаней до меж сусідніх земельних ділянок та розташованих на них об'єктів, інженерних мереж і споруд, фасадів та планів поверхів об'єктів із зазначенням габаритних розмірів, переліку систем інженерного забезпечення, у тому числі автономного, що плануються до застосування, тощо);
  • проект будівництва (розробляється та включається до будівельного паспорта лише за бажанням замовника).

Для внесення змін у будівельний паспорт, реалізація яких не перевищує граничнодопустимих параметрів, замовник звертається до відповідного уповноваженого органу містобудування та архітектури із заявою наведеної форми, до якої додаються :

  1. примірник будівельного паспорта замовника;
  2. ескізні наміри змін (місце розташування будівель та споруд на земельній ділянці, фасади та плани поверхів нових об'єктів із зазначенням габаритних розмірів тощо).

* у разі необхідності з метою конкретизації намірів забудови або уточнення містобудівної ситуації крім зазначених документів за згодою замовника можуть надаватись додаткові матеріали: топографо-геодезична зйомка, технічна інформація про існуючі на ділянці об’єкти будівництва, характеристики.

Надання  будівельного паспорта здійснюється на  безоплатній  основі протягом десяти робочих днів з дня надходження відповідної заяви та пакета документів.

Про затвердження Порядку видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0902-11

Коли треба отримувати містобудівні умови:

http://architec.com.ua/a179216-zhitlov-budinki-yak.html