Продавець "АРХІТЕК 2006" розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
15 відгуків

АРХІТЕК 2006

+380504123279
МТС
+380973606506
Київстар

Варіанти даху будинку

Варіанти даху будинку

Варіанти даху будинку

Покриття будинків повинні бути розраховані на сприйняття постійного навантаження (власної ваги) і тимчасових (сніговий покрив, горизонтальне тиск вітру) навантажень, що виникають при експлуатації.

Покрівля будинку повинна бути водонепроникною, вологостійкими, стійкою до агресивних хімічних речовин, сонячної радіації, морозів і іншим впливам.

Головними властивостями покрівлі є легкість, довговічність, економічність у виготовленні і експлуатації.

Конструкція даху і вибір покрівельного матеріалу визначається на стадії проекту і залежить від дизайну фасаду будівлі і технології настилу покрівлі.

В основному даху діляться на скатні та плоскі. Скатні розрізняються за формою і кількістю скатів:

Дах від А до Я "Приватний будинок"

Односхилий дах:

- спирається своєю конструкцією (системою крокв, фермою та ін) на зовнішні стіни, що знаходяться на різних рівнях. Односхилі дахи застосовуються найчастіше при будівництві веранд і терас, господарських будівель, складських приміщень. Сама проста у виконанні і застосовується для невеликих (вузьких) будинків, в основному шириною до 6м.

Можливий проект з декількома односхилими дахами в одному будинку, що є цікавим елементом дизайну і розділяє різні частини будинку по висоті.

Двосхилий дах:

- є найпоширенішою конструкцією даху. Її ще називають щипцевої. До численних варіантів даного типу треба віднести дахи з рівномірним або нерівномірним кутом нахилу ската або ж розміром карнизного звису.

Мансардний дах

Поверх мансардний (мансарда) - поверх у горищному просторі, фасад якого повністю або частково утворений поверхнею (поверхнями) похилого або ламаного даху, при цьому лінія перетину площини даху і фасаду проходить на висоті не більше 1,5 м від рівня підлоги мансардного поверху.

Плоскі дахи:

- знаходять широке застосування як в цивільному, так і в промисловому будівництві. На відміну від скатних дахів, на плоских дахах не застосовують штучні покрівельні і листові матеріали. Тут необхідні матеріали, що допускають пристрій суцільного килима (бітумні, бітумно-полімерні і полімерні матеріали). Цей килим має бути еластичним настільки, щоб сприймати температурні і механічні деформації підстави покрівлі. В якості основи використовують поверхню теплоізоляції, несучі плити чи монолітний бетон.

Часто використовують у сучасних приватних будинках в стилі хай-тек. Іноді плоскі дахи роблять експлуатованими (майданчик для відпочинку), або «зеленими».

 

Шатровий дах:

- всі скати такого даху, у вигляді рівнобедрених трикутників, сходяться в одній точці. Визначальним елементом в ній є симетричність. Застосовується для будівель у формі квадрата або рівностороннього багатокутника.

Вальмовий дах:

- вона чотирьохскатний: два ската являють собою трапеції, а два інших, з боку торцевих стін — трикутники (вони називаються вальмами). Різновидами вальмового даху є напіввальмові і датська даху (гібрид вальмового і двосхилим).

Напіввальмові дах:

- бічні скати (полувальми) зрізаються і мають по лінії ухилу меншу довжину, ніж основні скати. Застосовується там, де необхідно захистити фронтони від несприятливих впливів навколишнього середовища в основному, для будинків мансардного типу.

 

Склепінчасті даху:

- мають форму опуклої криволінійної поверхні.

Купольні і конічні дахи:

- застосовуються, як правило, для перекриття будівель кругового обрису.

 

Покрівля та конструкція даху будинку складається з деталей і елементів: