Продавець "АРХІТЕК 2006" розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
15 відгуків

АРХІТЕК 2006

+380504123279
МТС
+380973606506
Київстар

Інженерно - геологічні вишукування

Інженерно - геологічні вишукування

Інженерно - геологічні вишукування

 

Перед початком будівництва будинку на своїй ділянці землі необхідно провести інженерно - геологічні дослідження, необхідні для проектування надійного фундаменту.

В результаті ви отримуєте звіт, який дає вичерпну інформацію по наступним особливостей ґрунтів на ділянці:

Дані за типом (складу) грунтів. Від цих даних залежить, якими будуть фундаменти. При будівництві фундаментів без урахування цієї інформації можуть статися деформації або руйнування будівель, що призводить до неприємних наслідків: перекосу підлоги, стін, перестають закриватися двері, тріскаються шибки у вікнах та ін., що несе фінансові витрати на усунення цих наслідків. Так само ви можете витратити зайві кошти на більш масивні фундаменти, якщо у вашому варіанті можна спростити і заощадити, правильно розробивши проект фундаменту.

У дослідженнях уточнюється рівень ґрунтових вод (існуючий і прогнозований). Ця інформація необхідна для глибини закладення фундаменту та проектних рішень щодо гідроізоляції, можливості побудови підвалу, гаража та інших підземних споруд, необхідність влаштування дренажної системи, можливі проблеми при будівництві зовнішніх інженерних мереж (наприклад, якщо грунтові води високо легку конструкцію каналізаційної ємності або басейну може піднімати), можливість затоплення території. Можна отримати масу проблем з водою.

В склад робіт входить:

  1. Пояснювальна записка (з фізико-географічними умовами, геологічною будовою, геологічними процесами, висновками і рекомендація для проектування певного типу фундаменту, тощо).
  2. Текстові додатки (з технічним завданням на виробництво інженерно-геологічних вишукувань, таблиці фізико-механічних характеристик ґрунтів, характеристиками за результатами випробувань статичним зондуванням, аналізу водної витяжки з ґрунту на його агресивність до бетону і т. д.)
  3. Графічні додатки (із інженерно-геологічними розрізами, виробками результатів статичного зондування, картою підтопленості території і т. д.)
  4. Додаткові матеріали (гідрогеологічні карти, карта покрівлі корінних порід, геофізичні профілі і т. д.).

Багато починають будівництво, не знаючи, на якій землі вони будують. Але розуміння стану землі – найважливіший фактор у будівництві. Тому економити на геології не варто, тому що пізніше доведеться витратити в кілька разів більше коштів на ліквідацію наслідків. Завдяки геологічним дослідженням, інженер конструктор правильно розробить конструкцію фундаменту. Це виключить зайві витрати і буде гарантією того, що будинок не дасть осадку, тріщин, і що ваш будинок не зруйнується.

Приклади інженерно - геологічного розрізу: